1. Provozovatelem internetových stránek a internetového obchodu je firma Nicolae Buliga TOP CARP, se sídlem Koloděje nad Lužnicí 32,Týn nad Vltavou, 375 01, IČ: 25177931. Provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem ………….

2. Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.

3. Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.

4. Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

5. Jaké osobní údaje shromažďujeme

O uživateli shromažďujeme osobní údaje, které lze rozdělit do dvou kategorií:

  • Veřejné osobní údaje (pouze v sekcích Zeptejte se a Vaše foto) křestní jméno, 1. písmeno příjmení
  • Neveřejné osobní údaje sloužící provozovateli (například pro fakturaci) křestní jméno a příjmení, fakturační a doručovací adresa, telefon, e-mail, název firmy, IČ a DIČ

Jak s osobními údaji nakládáme

  • Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele.
  • Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel internetových stránek a internetového obchodu Nicolae Buliga.


Velmi nám záleží na tom, abychom se nedopouštěli spamování. Všechny zprávy, které rozesíláme, jsou opatřeny odkazem pro odhlášení. Pokud zprávy od nás nechcete dále dostávat, použijte, prosím, odhlašovací odkazy nebo nám napište emailem na adresu info@top-carp.cz.