Firma TOP CARP, rybářské potřeby vznikla v roce 2009 v Týně nad Vltavou. Prodejnu jsme otevřeli v Sakařově ulici 351, Týn nad Vltavou, kde sídlíme do dnes.
Prodejna v průběhu času prošla několika proměnami, až do současné podoby, tak jak ji znají naši zákazníci. Pokud jste u nás ještě nebyli, rádi Vás u nás přivítáme.
Vždy se snažíme našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc a pokoušíme se splnit jejich různá přání a proto nás brzy začali navštěvovat rybáři i ze širokého okolí.
Prodejna, jelikož sídlí ve městě, kterým protéká řeka Vltava je ideální možností pro doplnění vybavení rybářů lovících na Vltavské kaskádě – VD Hněvkovice, VD Kořensko a VD Orlík. Součástí nádherné přírodní scenerie je i soutok Vltavy s Lužnicí, takže si u nás přijdou na své i rybáři lovící na této překrásné řece. V současné době nabízíme široký sortiment rybářských potřeb pro lov na plavanou, lov dravců a sumců, kaprařinu a stále populárnější feeder a přívlač od mnoha značek. Dále nabízíme široký výběr potřeb pro pobyt v přírodě. Nabídka živých nástrah je u nás samozřejmostí.
Postupem doby v nás zrála myšlenka zařadit do nabídky produktů též produkty z vlastní dílny, které nabízíme našim zákazníkům pod značkou TOP CARP. Jedná se především o sortiment nástrah a návnad. Postupně do sortimentu přidáváme doplňky pro lov.
Vždy se snažíme našim zákazníkům nabídnout nějakou přidanou hodnotu. Proto jsme ve spolupráci s ČRS otevřeli na naší prodejně výdejnu krátkodobých povolenek, jak členských, tak nečlenských pro revíry Jihočeského územního svazu. Povolenky máme jak pro dospělé, tak i děti. Výdejna funguje po celou provozní dobu prodejny.
Uvědomujeme si, že nemůžeme našim zákazníkům nabídnout veškerý sortiment, který světové a tuzemské firmy nabízejí ve svém katalogu, ale snažíme se produkty, které v našem sortimentu jsou postupně rozšiřovat k vaší spokojenosti. Jestli se nám to daří je na vašem posouzení.
Pokud jste již naši prodejnu navštívili, dáte nám jistě za pravdu, a pokud ještě ne, těšíme se na Vaši návštěvu.
Děkuji Vám všem za vaši přízeň a těším se na shledanou v naší prodejně.

Nicolae Buliga

Fakturační údaje: Nicolae Buliga Koloděje nad Lužnicí 32 Týn nad Vltavou 375 01